CZEŚĆ!​

Nazywam się Mikołaj Dorożała i mam Ci coś ważnego do powiedzenia

Obejrzyj poniższe video:

Wejdź na tę stronę i kliknij w serduszko, jeśli przekonuje Cię moja wizja i to, co robię. Jeśli chcesz mnie lepiej poznać – napisz do mnie w moich mediach społecznościowych – jestem na Facebooku, Instagramie, TikToku i Twitterze. A jeśli to Cię nie przekona – wspieraj opozycję, abyśmy mogli wygrać z PiSem!

Mikołaj Dorożała

KIM JESTEM?

Nazywam się Mikołaj Dorożała. Od ponad 20 lat angażuję się w działalność społeczną występując w roli zarówno wolontariusza, jak i samorządowca. Wiele lat pracowałem również na stanowiskach menedżerskich w międzynarodowych firmach, prowadziłem własną działalność gospodarczą oraz współpracowałem z polskim sektorem małych i średnich przedsiębiorstw. Równolegle przez lata angażowałem się w działania na rzecz społeczności lokalnych i to właśnie one dawały mi wielokrotnie poczucie sensu oraz sprawczości. 

Mikołaj Dorożała
Mikołaj Dorożała

Dzięki takiemu doświadczeniu nabrałem szerszej perspektywy wobec wyzwań dzisiejszego świata. Walka o budowę mieszkań socjalnych w czasie mojej pracy samorządowej w rodzinnym Gnieźnie czy zaangażowanie w obronie lokalnej społeczności w nierównej walce mieszkańców Gminy Błaszki z rządowym projektem budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego – to tylko niektóre z przykładów mojej społecznej działalności.

W Ruch Polska 2050 zaangażowaliśmy się jako wolontariusze wraz z moją żoną, Magdaleną, podczas kampanii prezydenckiej Szymona Hołowni w 2020 roku. Przeczytałem książkę Szymona – “Teraz albo nigdy” i to był jeden z elementów, dzięki któremu poczułem, iż łączy nas wspólny system wartości w wielu kwestiach – podejście proekologiczne, chęć budowania społeczeństwa obywatelskiego, wyrównywania szans i myślenia o polityce w perspektywie pokoleń, a nie kadencji polityków. Naprawdę wierzę, że jest możliwe wprowadzenie do Sejmu nowej jakości opartej na większej wrażliwości, która łączy zamiast dzielić.

Mikołaj Dorożała

Galeria

Mikołaj Dorożała
Mikołaj Dorożała
Mikołaj Dorożała
Mikołaj Dorożała
Mikołaj Dorożała
Mikołaj Dorożała
System kaucyjny - Operacja Czysta Rzeka
Mikołaj Dorożała
Mikołaj Dorożała
2022-09-12 Blaszki Mobilna kampania Polski 2050
Mikołaj Dorożała