You are currently viewing Sieradz – #JestRobotaDoZrobienia
Sieradz - spotkanie z mieszkańcami

Sieradz – #JestRobotaDoZrobienia

„Co chcesz, aby zmieniło się w Polsce?”

W sobotę, 13 maja 2023 r. byliśmy odwiedziliśmy z tym pytaniem Sieradz. To tylko jedno z pytań zadawanych mieszkańcom Sieradza podczas spotkania. Poza tym pytaliśmy o to, jaka jest Polska ich marzeń oraz czego potrzebują i oczekują w samym Sieradzu.

Sieradz – czego potrzebują mieszkańcy?

Mieszkańcy Sieradza na specjalnie przygotowanej tablicy zapisywali, czego potrzebują. Sieradz to miasto, którego mieszkańcy bardzo mocno wskazywali potrzebę uwierzenia w to, że najbliższe wybory RZECZYWIŚCIE mogą coś zmienić. Z wypowiedzi sieradzan i sieradzanek bardzo mocno wybrzmiewał temat utrudnień dla przedsiębiorców. Mówili nam także o tym, że

Akcje #JestRobotaDoZrobienia służą przede wszystkim temu, aby wsłuchać się w głos mieszkańców. Chcemy rozmawiać na temat konkretnych spraw do załatwienia u nas w Sieradzu. Sieradz przyjął nas bardzo gościnnie. Sieradz potrzebuje nadziei i szansy na zmiany! Czeka nas bardzo dużo pracy. Mam absolutną pewność, że wychodząc do Polek i Polaków, otwierając się na słuchanie o tym, co dla nich ważne – możemy wprowadzić nową jakość w polityce. W rezultacie: zbudować społeczeństwo obywatelskie. I przede wszystkim – pozwolić Polakom na dobre życie. Życie w Polsce, która jest demokratyczna, zielona i solidarna. Właśnie takiej Polski chce Sieradz!

W ramach akcji “Jest robota do zrobienia” przedstawiciele partii Polska 2050 Szymona Hołowni odwiedzają polskie miasta, ponieważ chcą zachęcić mieszkańców do dzielenia się swoimi przemyśleniami. Pytają ich, jakiej chcieliby Polski, co powinno się zmienić i co jest dla nich najważniejsze. W rezultacie – zapraszają do współtworzenia polityki. Spotkajmy się w Twoim mieście!

Wspieraj mnie, jeśli chcesz, aby polska polityka była bliżej ludzi! Zaangażuj się, jeśli masz dosyć polityki, w której nic się nie zmienia! Zostań darczyńcą, jeśli wierzysz, że potrzeba nowej ludzi w polityce! Dziękuję Ci za każdą wpłatę i wiarę w to, że może być inaczej! Bez Ciebie się nie uda!

Pozdrawiam Was serdecznie i jestem do Waszej dyspozycji,

Mikołaj Dorożała

Dodaj komentarz