You are currently viewing Swoją drogą – spotkajmy się na live video!
Swoją drogą

Swoją drogą – spotkajmy się na live video!

Kilka tygodni temu rozpocząłem cykl spotkań live w mediach społecznościowych pod hasłem „Swoją Drogą”. Spotykamy się w każdy czwartek o godz. 19.00 na Facebooku oraz Instagramie 🔜

Swoją drogą – odcinki

W pierwszym odcinku „Swoją drogą” rozmawialiśmy o ustawie lex knebel i jej konsekwencjach. Między innymi o tym, jak ta ustawa ograniczy wolność Polaków, utrudni walkę o nasze prawa, a w konsekwencji – bardzo szkodliwie wpłynie na środowisko.

Drugi live poświęcony był rozmowie o Trzeciej Drodze i czym ona jest dla mnie. O tym, jak możliwe jest łączenie dwóch światów przy zachowaniu swojej odrębności – czyli o pojednanej różnorodności.

Trzecie spotkanie poświęciliśmy niełatwemu tematowi polityki migracyjnej. PiS manipuluje faktami – z jednej strony straszy nas migrantami, z drugiej – przyjąć ich do kraju najwięcej ze wszystkich dotychczasowych rządów.

Czwarte „Swoją drogą” dotykało tematu suszy i tego, czy zabraknie nam wody. Było zainspirowane naszą wyprawą kajakową na rzece Warta pod hasłem „Kaczko, spłyń!”

Piąty live, o kłamstwach Konfederacji, na które niestety wiele osób się nabiera głównie w wyniku ich sprawnej komunikacji w internecie. Ku przestrodze: weryfikujcie fakty w przynajmniej dwóch niezależnych źródłach.

W szóstym odcinku poruszyłem wątek groźby faszyzmu nad Europą. Co czeka nasz kontynent, jakie mogą być tego konsekwencje i jak temu zapobiec? Warto mieć pełną świadomość zmian, które dzieją się na naszych oczach.

A już w ten czwartek (13 lipca), podczas siódmego odcinka „Swoją drogą”, spróbuję odpowiedzieć na pytanie: jak można było dopuścić do powstania bomby ekologicznej w samym centrum kraju? ⚠️ Mowa oczywiście o „Borucie”, czyli składowisku niebezpiecznych odpadów w Zgierzu.

📍 Dlaczego system zawiódł? Jak możemy zmusić państwo, żeby wreszcie zajęło się tym naprawdę poważnym zagrożeniem?

Bądźcie ze mną o 19:00 w czwartek i porozmawiajmy na ten temat. Do zobaczenia!

Pozdrawiam Was serdecznie!

Mikołaj Dorożała

P.S. Pamiętajcie, że jeśli podoba Wam się to, co robię – możecie mnie wesprzeć. Zarówno finansowo (link tutaj), jak i Waszą obecnością w nadchodzącej kampanii. Odezwijcie się do mnie na: mikolaj.dorozala@partia2050.pl.

Dodaj komentarz